
Комбопідсилювач для електро-акустики AMPEG ROCKET BASS 108
12 179 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Комбопідсилювачі Ampeg серії Rocket Bass це чудове поєднання потужності, приголомшливого дизайну в стилі 60-х і продуманого функціоналу, розміщених в легкому та компактному корпусі, що робить їх ідеальним вибором як для початківців, так і для професійних бас-гітаристів.
Також, як і знамениті старші брати, комбо Rocket Bass 108 отримав багато невід'ємних особливостей Ampeg, таких як преамп Ampeg Legacy, 3-смуговий еквалайзер, і нову схему овердрайву Super Grit Technology, для того щоб дати музикантові те саме легендарне звучання Ampeg. Два інструментальних входи (0дБ і -15дБ) дозволяють підключати як вінтажні інструменти, так і сучасні активні бас-гітари з високим вихідним рівнем. Додамо до цього додаткові AUX вхід та вихід для навушників, і ми отримаємо комбопідсилювач, готовий роздавати рок-н-рол де завгодно.
Характеристики
| Потужність | 30Вт |
| Динамік | 8", 4? |
| Еквалайзер | 3-смуговий |
| Ефекти | Овердрайв Super Grit Technology (SGT) |
| Управління | Гучність, еквалайзер, кнопка Grit |
| Аналогові виходи | Вихід для навушників (3,5 мм) |
| Додаткові дані | Aux In вхід (3,5 мм) |
| Розміри | 433 x 411 x 306 мм |
| Вага | 10,45 кг |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ampeg |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 179 ₴




