
Комбопідсилювач для електрогітари CORT CM15R (Dark Red)
4 967 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Нова серія комбопідсилювачів Cort має харизматичний вінтажний дизайн та повністю перероблену схемотехніку: від преампа і еквалайзера і до підсилювача потужності. Спеціально підібрана модель динаміка забезпечує яскравіший пробивний тон і розбірливість кожної зіграної ноти. Вбудований ревербератор додасть більше глибини і об'ємності до звучання вашого інструмента. Також є спеціальний вхід AUX in, що дозволяє підключити до CM15R ваш смартфон, МР3 плеєр або будь-яке інше джерело аудіосигналу.
Основні характеристики:- Вбудований ревербератор
- 2 канали: чистий звук і дісторшн
- 3-смуговий еквалайзер
- Вихід для навушників
- Додатковий вхід AUX in
- Колір: червоний - DR (Dark Red)
Характеристики
| Потужність | 15 Вт |
| Динамік | 8" |
| Еквалайзер | Трисмуговий |
| Ефекти | Ревербератор |
| Управління | Гучність чистого каналу, гучність і чутливість драйв каналу, еквалайзер, ревербератор |
| Аналогові виходи | Вихід для навушників |
| Додаткові дані | CD IN вхід |
| Розміри | 315 x 305 x 190 мм |
| Вага | 6 кг |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 4 967 ₴



