
Пасивний портал YAMAHA R215
39 900 ₴
- В наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
У цій же традиції, акустичні системи R-серії пропонують потужність, практичність і якість звуку за адекватною ціною.
- Акустична система, 2-смуговий
- Потужність 1000Вт/2000Вт (пост/пік)
- Імпеданс 4 Ом
- 2 x 15" НЧ, 1 х 1.75" ВЧ (титан)
- Роз'єми Speakon, 2 x Jack
Характеристики
| Опис | Акустична система, 2-смугова |
| Потужність | 1000Вт/2000Вт (пост/пік) |
| Комплектація | 2 x 15"НЧ, 1 х 1.75" ВЧ (титан) |
| Частотний діапазон | 40 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | 98 дБ |
| Номінальний імпеданс | 4 Ом |
| Роз'єми | Speakon, 2 x Jack |
| Розміри | 520 x 1175 x 600 мм |
| Вага | 69 кг |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 39 900 ₴
