
Електрогітара CORT X100 (Open Pore Black Cherry)
8 316 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

Оновлена в 2018 році серія електрогітар X Series була повністю реконструйована, отримала ще сучасніший і ергономічніший дизайн, а також покращене оснащення. Витончені, але агресивні, інструменти X Series створені для різних стилів металу; універсальні настільки, що можуть використовуватися в будь-якому музичному жанрі: від фьюжн до класичного року.
Молодша модель в сімействі X Series, X-100 вирізняється таким самим неймовірно зручним і ергономічним дизайном, залишаючись при цьому доступною навіть для музикантів-початківців. Корпус з деревини меранті має агресивні форми. Додамо до цього "швидкісний" гриф з добірного клена, два потужних хамбакери Powersound і традиційне тремоло типу Vintage.
Вдало підібрана комбінація порід деревини
На відміну від багатьох недорогих інструментів інших виробників, деталі X-100 виготовлені з цільної деревини. Корпус вироблений з меранті (яке іноді називають філіппінським червоним деревом), а гриф - з твердого клена, накладка з деревини ятоба, максимально наближеної до палісандру. Породи деревини були підібрані таким чином, щоб досягти щільного насиченого звучання, але при цьому не пробити дірку в бюджеті.
Звукознімачі Cort Powersound
Розроблені і виготовлені на заводі Cort, ці звукознімачі мають потужні феритові магніти і вирізняються високим рівнем виходу та щільним, агресивним звучанням. Хамбакери Powersound відмінно звучать на високому рівні гейна, водночас зберігаючи розбірливість і залишаючись чутливими до вашого звуковидобуття.
Тремоло Vintage на шести гвинтах
Класична конструкція вінтажного тремоло на 6 гвинтах гітарі X-100 забезпечує точне інтонування кожної зіграної ноти і плавну роботу машинки.
Ергономічний дизайн корпусу
Скошений профіль корпусу не тільки додає вишуканості та агресивності зовнішньому вигляду X-100, але й помітно підвищує комфорт під час гри. Фахівці Cort знайшли ідеальний кут зрізу, для того, щоб інструменти серії Х були максимально зручними, зберігши при цьому естетику та не зрізавши зайвого.
Характеристики
| Тип конструкції | Гриф на болтах |
| Корпус | Меранті (Meranti) |
| Мензура | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен (maple) |
| Накладка грифа | Ятоба (Jatoba) |
| Радіус накладки грифа | 400мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Тремоло типу Vintage |
| Звукознімачі | Powersound PSEG4-1F та PSEG4-1R (H-H) |
| Лади | 24 лади Jumbo (2.9мм) |
| Верхній поріжок | 42мм |
| Механіка | Хромована |
| Кілки | Закритого типу |
| Управління | 1 гучність, 1 тон, 3-позиційний перемикач |
| Колір | Червоний відкритий - (Open Pore Black Cherry) |
| Струни | 09-42 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
- Ціна: 8 316 ₴





