
Акустика YAMAHA F310 (Tabacco Brown Sunburst)
6 499 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

Традиційно висока якість у поєднанні з доступністю - ось головні інгредієнти успіху акустичних гітар серії F. Також, як і інші інструменти Yamaha, ці гітари проходять безліч тестів і перевірок в процесі виготовлення для того, щоб дати музиканту по-справжньому якісний надійний і звучний інструмент, який стане вірним напарником на багато років. Ці гітари відрізняються тією ж пристрастю і любов'ю до музики, що і більш дорогі побратими і, можливо, саме тому вже не перший рік є одними з найбільш популярних інструментів для початківців гітаристів в усьому світі!
Yamaha F310 - це відмінна якість за доступною ціною
Живе і насичене звучання акустичної гітари F310 з характерним яскравим і солодким резонансом (тим же, що і у неймовірно успішної серії Yamaha FG) не залишить байдужим навіть найвибагливішого гітариста. Музиканти початківці і прекрасні гітаристки обов'язково оцінять комфорт при грі, який забезпечують незначно зменшені довжина мензури і глибина корпусу.
Верхня дека з ялини
Завдяки чудовому поєднанню гнучкості і міцності ялина вже багато десятків років є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення верхньої деки акустичних гітар. Чудові тембральні характеристики роблять цю породу дерева ідеальним вибором для безлічі музичних жанрів і стилів гри.
Нижня дека і обичайка з мерантіМеранті, яке іноді називають"Індонезійське червоне дерево", користується заслуженою популярністю для виготовлення корпусів акустичних і електро музичних інструментів. Ця порода тембрально дуже близька до червоної деревини (Mahogany), але при цьому не відноситься до зникаючих видів і трохи доступніше, завдяки чому вдалося знизити вартість інструменту без шкоди природі і звучанню. Тонально меранті трохи голосніше і "яскравіше" ніж червоне дерево, трохи поступаючись йому в басовому діапазоні.
Незважаючи на те, що багате звучання цільної деревини залишається неперевершеним, конструкція з ламінованого дерева також може забезпечити відмінне звучання прекрасного надійного і доступного інструменту. Одна з переваг застосування такої конструкції - неймовірна стійкість навіть до різких перепадів вологості.
Характеристики
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Меранті (Meranti) |
| Обичайка | Меранті (Meranti) |
| Окантовка | Чорна по деці |
| Гриф | Нато (Nato) з палісандровою (Rosewood) накладкою |
| Радіус накладки грифа | 400 мм |
| Інкрустація | Точки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (rosewood) |
| Глибина корпусу | 96 - 116 мм |
| Верхній поріжок | Поліуретан, ширина: 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Лади | 20 |
| Мензура | 634мм (25") |
| Механіка | Хромовані кілки відкритого типу TM-14P |
| Струни | 12-53 |
| Колір | Тютюновий Санбьорст - Tabacco Brown Sunburst (TBS) |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Індія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 6 499 ₴





