
Класика ADMIRA A1
16 401 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Нове покоління класичних гітар від AdmiraКласичні гітари А серії увібрали в себе багаторічний досвід майстрів компанії Аdmira в створенні інструментів. Поєднання істинно іспанських традицій і сучасних технологій робить ці інструменти ідеальним вибором для просунутих музикантів, студентів музичних училищ і учнів старших класів музичних шкіл.
Верхня дека з цільного кедраВерхня дека Admira A1 виготовлена ??з цільного кедра. У порівнянні з традиційною ялиною, кедр звучить яскравіше, з пружними басами, виразною підкресленою серединою і м'якими солодкими верхами. Ідеально для музикантів, що віддають перевагу більш округлому і щільному звучанню.
Нижня дека і обечайка із сапелеДля виготовлення обечайки і нижньої деки А1 використовується африканська деревина сапеле. Цю породу іноді називають "африканське червоне дерево" за витончену фактуру, міцність і відмінні резонансні властивості.
Технологія кріплення грифа Spanish Heel Neckjoint
Технологія кріплення грифа Spanish Heel NeckjointКріплення грифа типу "Іспанська п'ята" (Spanish heel) вважається одним з найбільш технологічно просунутих. Воно значно складніше у виробництві ніж звичайний приклеєний гриф, але забезпечує відчутне поліпшення звучання і збільшує міцність інструменту. Завдяки тому, що корпус гітари, по суті, збирається на п'яті грифа, інструмент працює як єдина акустична конструкція і, в результаті, відрізняється посиленим резонансом і помітно збільшеним сустейном.
Fabricado en Espana
Всі класичні гітари Admira серії A зібрані вручну досвідченими фахівцями на фабриці Enrique Keller SA розташованої в північній частині Іспанії.
Характеристики
| Верхня дека | Цілісний кедр (Solid Cedar) |
| Нижня дека | Сапеле (Sapele) |
| Обичайка | Сапеле (Sapele) |
| Гриф | Червоне дерево (Mahogany) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Позолочені колки |
| Колір | Натуральний глянсовий лак |
| Виробництво | Іспанія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) |
| Комплектація | Гітара |
| Верхній поріжок | Костяний (52мм) |
| Нижній поріжок | Костяний (80мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Admira |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 401 ₴







