
Класика YAMAHA C80
10 497 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Класичні гітари Yamaha серії СКласичні гітари Yamaha серії С - це чудове звучання і відмінна якість збірки за дуже розумною ціною. Багатий тембр, комфортний гриф, зручний як для професіонала так і для новачка та надійна конструкція зробили ці гітари найпопулярнішим вибором у педагогів і учнів в усьому світі!
Модель C80 - флагман серії С від YamahaКорпус цієї класичної гітари виконаний з червоного дерева нато, а верхня дека виготовлена ??з якісної ламінованої ялини. Накладка грифа і бридж виконані з палісандра, що забезпечує виразне звучання інструменту. Глянсове лакове покриття корпусу підкреслює натуральну красу дерева та забезпечує надійність і зносостійкість гітари. Позолочені кілки з плавним ходом надійно тримають лад і служать ще одним доповненням до розкішного зовнішнього вигляду інструменту.
Характеристики
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Нато (Nato) |
| Обичайка | Нато (Nato) |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Позолочені кілки |
| Колір | Натуральний глянсовий лак (корпус), матовий лак (гриф) |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Глибина корпусу | 94-100 мм |
| Комплектація | Гітара |
| Верхній поріжок | Пластик (52мм) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 10 497 ₴






