
Класика YAMAHA C40M
5 980 ₴
- В наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
C40M - одна з найдоступніших повнорозмірних класичних гітар в асортименті компанії Yamaha, але приємно дивують її якість виготовлення і звучання. Саме цю модель найчастіше рекомендують викладачі музичних шкіл як ідеальний вибір для гітаристів-початківців.
Верхня дека гітари Yamaha C40M виготовлена ??з ялини, задня дека та обичайка - з добірної деревини музичних порід. Таке продумане поєднання гарантує чуйність і глибину звучання. Накладка на грифі та бридж виготовлено з палісандра, саме завершуючи візуальний і тональний образ інструменту. Ультратонкий матовий лак дозволяє інструменту резонувати потужніше, сприяючи отриманню яскравого й "відкритого" звучання. Кожен інструмент проходить безліч тестів і випробувань в процесі виготовлення для того, щоб гарантувати стабільність і довговічність.
Характеристики
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Древесина музыкальных пород (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Древесина музыкальных пород (Locally Sourced Tonewood) |
| Гриф | Древесина музыкальных пород (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Хромовані кілки |
| Колір | Натуральний матовий |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Глибина корпусу | 94-100 мм |
| Комплектація | Гітара |
| Верхній поріжок | Пластик (52мм) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 5 980 ₴





