
Класика YAMAHA C40
5 980 ₴
- В наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Гітара Yamaha C40 – це одна з найдоступніших і водночас найякісніших повнорозмірних класичних гітар у лінійці компанії Yamaha. Модель гітара Yamaha C40 вражає своїм звучанням і високою якістю виготовлення, що робить її ідеальним вибором для гітаристів-початківців. Саме класичну гітару Yamaha C40 найчастіше рекомендують викладачі музичних шкіл як перший інструмент для учнів.
Ця гітара Yamaha C40 має верхню деку, виготовлену з ялини, що забезпечує інструменту чудовий відзвук. Задня дека та обичайка виготовлені з добірної деревини музичних порід, що гарантує глибину та насиченість звучання. Накладка на грифі та бридж створені з палісандра, що додає не тільки візуальної естетики, а й покращує тональні характеристики інструмента.
Модель гітара Yamaha C40 проходить ретельні тести і випробування на всіх етапах виробництва, що гарантує стабільність, довговічність і відмінну якість звуку. Незважаючи на доступну ціну, класична гітара Yamaha C40 є чудовим вибором як для початківців, так і для досвідчених музикантів.
Якщо ви шукаєте надійну і високоякісну класичну гітару, C-40 Yamaha – це те, що вам потрібно!
Характеристики
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Хромовані кілки |
| Колір | Натуральний глянсовий лак |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Глибина корпусу | 94-100 мм |
| Комплектація | Гітара |
| Верхній поріжок | Пластик (52мм) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 5 980 ₴





