
Пасивний портал SOUNDKING SKFI040 (4 OHM) 800W
15 900 ₴
- В наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Потужна надійна і доступна акустична система Soundking FI040 прекрасно підійде для проведення невеликих концертів, клубних інсталяцій, презентацій, конференцій і т.д.
Два 15" гучномовця забезпечують щільне масивне звучання, надійний корпус з МДФ покритий чорною текстурованою обробкою стійкою до подряпин і вм'ятин, а передня панель повністю закрита металевою решіткою, захищає не тільки низькочастотні динаміки, але й 1,35" ВЧ-випромінювач.
Характеристики
| Опис | Двосмугова пасивна акустична система |
| Потужність | 400 Вт |
| Комплектація | Два НЧ динаміка 15 дюймів, ВЧ драйвер в рупорі 1,35 дюйма |
| Частотний діапазон | 50 Гц - 18 кГц |
| Чутливість | 98 дБ |
| Номінальний імпеданс | 4 Ом |
| Роз'єми | 2 х 1/4" Jack |
| Розміри | 560 х 460 х 1140 мм в упаковці |
| Розміри | 1068 х 491 х 385 мм |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові дані | Кріплення "стакан" 35 мм для встановлення на стандартні стійки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soundking |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 15 900 ₴

