
Микрофон для ПК (запись, стриминг) SAMSON C01
4 607 ₴
- Нет в наличии
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКУ ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКУ ТА СВІТЛА
Samson C01 - чудовий мікрофон для запису вокалу, акустичних інструментів або в якості оверхедів для барабанів. Велика 19 мм діафрагма Samson C01 дозволяє отримати теплі баси і багаті верхи. Міцний металевий корпус і захисна решітка надійно захищають мікрофон від пошкоджень.
До оснащення Samson C01 також входять світлодіодний індикатор фантомного живлення і позолочений з'єднувач XLR. Мікрофон комплектується шарнірним кріпленням та пластиковим кейсом, а додатково можна замовити кріплення-павук SP01.
Для роботи мікрофона Samson C01 необхідне фантомне живлення.
Характеристики
| Тип | Конденсаторний, 19мм діафрагма |
| Характеристика спрямованості | Кардіоїдна |
| Частотний діапазон | 40Гц - 18кГц |
| Чутливість | 33 дБ Па |
| Імпеданс | 250 Ом |
| Максимальний SPL | 142 дБ |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Вага | 0.5кг |
| Додаткові дані | Шарнірне кріплення, світлодіодний індикатор фантомного живлення 48В |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Виробництво | Китай |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samson |
| Страна производитель | США |
| Тип | Конденсаторный |
| Вид | Микрофон для ПК |
- Цена: 4 607 ₴





