
Комбоусилитель для электрогитары MAXTONE DHC-15 Guitar Combo Amp
3 392 ₴
- Нет в наличии
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКУ ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКУ ТА СВІТЛА
Комбо Maxtone DHC-15 - це недорогий електрогітарний підсилювач із 2-смуговим еквалайзером, 6,5" динаміком та регульованим овердрайвом.
Характеристики
| Потужність | 15 Вт |
| Динамік | 6,5" |
| Управління | Гучність, 2-смуговий еквалайзер, регулятор Gain, перемикачі: Treble та Drive |
| Розміри | 280 x 155 x 290 мм |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxtone |
| Страна производитель | Индонезия |
- Цена: 3 392 ₴


