
Комбопідсилювач для електро-акустики CORT CM150B
12 474 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Розроблений для зручності та портативності в комбінованому форматі, CM150B забезпечує всі необхідні функції, включаючи високу потужність для живого виконання в приміщеннях малого і середнього розміру, а також вихід на навушники для тихої практики та балансний XLR DI вихід для домашнього запису. Також є петля ефектів для підключення різних зовнішніх пристроїв, таких як затримки, еквалайзер і реверберація.
Специфікація:- Потужність: 150 Вт
- 12" динамік
- Управління: Gain, Bass, High Mid, Low Mid, Treble, Master
- Вхід Aux In: 3,5 мм мініджек
- Петля ефектів
- Перемикачі Mode і Bright
- XLR DI вихід
- Вихід для навушників: 3,5 мм мініджек
Характеристики
| Потужність | 150Вт R.M.S. |
| Динамік | 12", 6? |
| Еквалайзер | 4-смуговий: Bass, High Mid, Low Mid, Treble |
| Управління | Регулятори: Gain, 4-смуговий еквалайзер, Master, перемикачі Mode і Bright, перемикач Ground Lift |
| Аналогові виходи | Вихід DI (XLR), вихід для навушників (3,5 мм) |
| Додаткові дані | Петля ефектів Send/Return |
| Розміри | 440 х 440 х 360 мм |
| Вага | 17 кг |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 12 474 ₴







