
Комбопідсилювач для електро-акустики CORT CM20B
4 851 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Модель CM20B - це компактна версія популярного бас-гітарного комбопідсилювача CM150B, яка створена спеціально для музикантів, які шукають якісний, простий та з відмінним звучанням комбо у компактному виконанні. Чудовий вибір для домашніх занять або невеликих камерних виступів.
- 3,5 мм вихід для навушників
- 3,5 мм AUX вхід для підключення МР3 плеєра, смартфона тощо
- Металева решітка
- 3-смуговий еквалайзер
- Кнопка Mode для перемикання між режимами Clean і Gain
Характеристики
| Потужність | 20 Вт |
| Динамік | 8" (4?) |
| Еквалайзер | 3-смуговий |
| Управління | Гучність, еквалайзер, кнопка Mode |
| Аналогові виходи | Вихід для навушників (3,5 мм мініджек) |
| Додаткові дані | AUX вхід (3,5 мм мініджек) |
| Розміри | 315 x 210 x 305мм |
| Вага | 6 кг |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 4 851 ₴




