
Комбопідсилювач для електро-акустики CORT AF60
11 781 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

Комбопідсилювачі серії AF створені для музикантів, що грають на акустичних інструментах і потребують потужного, універсального і по-справжньому якісного звучання, що розміщене в компактному корпусі.
Cort AF60 здатний видати до 60 Вт вихідної потужності та має вбудовану DSP обробку. Крім цього підсилювачі серії AF отримали 4-смуговий графічний еквалайзер для точного формування звучання і обладнані режекторним Notch-фільтром для усунення акустичного зворотного зв'язку (feedback). Завдяки двом потужним 8" динамікам AF60 стане ідеальним вибором для виступів в клубах і на невеликих сценах.
Основні характеристики:- Скошене виконання кабінету
- Канал 1: XLR/Jack комбо вхід для мікрофона
- Канал 2: інструментальний вхід
- AUX in вхід
Характеристики
| Потужність | 60 Вт (2 х 30 Вт) |
| Динамік | 2 х 8" + ВЧ драйвер |
| Еквалайзер | 4-смуговий еквалайзер + режекторний Notch-фільтр |
| Ефекти | DSP ефекти: затримка, хорус, ревербератор |
| Аналогові виходи | Pre- Out вихід, вихід для навушників |
| Розміри | 475 х 320 х 305 мм |
| Вага | 12 кг |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 11 781 ₴





