
Комбопідсилювач для електрогітари MOOER Hornet Blue
6 195 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Mooer Hornet - це компактний 15 Вт гітарний комбопідсилювач, оснащений усіма необхідними функціями, як для навчання, так і для домашніх репетицій. В одному невеликому корпусі розмістилися 6 різноманітних моделей підсилювачів + 3 синтезаторних ефекти, а також колекція з популярних гітарних ефектів. Розроблений спеціально для цієї моделі 6.5” динамік здатний витиснути об'ємне і насичене звучання, незважаючи на компактний розмір корпусу. Мініатюрність Hornet дозволяє легко перевозити його, а класичний вінтажний дизайн відмінно впишеться до будь-якого інтер'єру.
Основні переваги: ??- "Блакитний" Hornet - модель для поціновувачів експериментального гітарного звучання
- 6 високоякісних цифрових моделей популярних підсилювачів
- 3 особливі синтезаторних ефекти
- Ефекти: модуляція, ділей і реверберація
- Індивідуальні кнопки Tap Tempo для модуляції і ділея
- Можливість збереження і виклику з пам'яті 9 користувацьких налаштувань
- Точний інструментальний тюнер
- 2 режими роботи: Live /Preset
- Можливість підключення через Bluetooth і AUX IN вхід для зовнішніх джерел аудіосигналу
- Окремий вихід для навушників
Характеристики
| Потужність | 15 Вт RMS |
| Динамік | 6,5" Custom Speaker |
| Еквалайзер | 3-смуговий еквалайзер |
| Ефекти | Модуляція (Chorus, Phaser, Vibrato), Ділей (Analog, Tape Echo, Digital), Ревербератор (Room, Hall, Church) |
| Аналогові виходи | 3,5мм вихід для навушників |
| Тюнер | Вбудований інструментальний тюнер |
| Додаткові дані | Вбудований Bluetooth приймач для підключення джерела аудіо |
| Розміри | 290 x 173 x 255 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Комплектація | Комбопідсилювач, мережевий адаптер, посібник користувача |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mooer |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 6 195 ₴





