
Бас-гітара CORT Action V Plus (Black)
11 204 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

Серія доступних бас-гітар Action - це результат багаторічного досвіду виробництва високоякісних інструментів, а також нашого постійного прагнення до вдосконалення. Ергономічна форма корпусу, зручний профіль грифу і низька вага роблять ці інструменти прекрасним вибором для музикантів-початківців.
Корпус з тополіТополя - досить популярна порода деревини для виготовлення інструментів. Деревина тополі має однорідну рівномірну фактуру і характеризується невеликою вагою та збалансованим звучанням з підкресленою серединою.
Конфігурація звукознімачів JJ
Класична та улюблена багатьма бас-гітаристами комбінація пари звукознімачів J-type у поєднанні з регулятором балансу датчиків стала справжнім стандартом для багатьох інструментів. Широка тембральна палітра дозволяє адаптувати звучання Action V до будь-якої музичної задачі, що робить його придатним для гри практично в будь-якому музичному жанрі. Феритові керамічні магніти, які використовуються у звукознімачах PowerSound, забезпечують високий рівень вихідного сигналу і щільне звучання.
Активний еквалайзер та інші регулятори
Активна електроніка на моделі Action V пропонує широкі можливості налаштування потрібного звучання сучасному бас-гітаристу. Можливість змішування сигналів двох датчиків у потрібній пропорції та 2-смуговий еквалайзер дозволяють налаштувати саме той тембр, який ідеально підійде до вашої музики.
Ергономічна форма корпусу
Бас-гітари серії Action вирізняються ергономічною формою корпусу, яка поєднує у собі найкраще з вінтажного і сучасного дизайнів. Саме завдяки цьому ви будете менше втомлюватись, навіть під час багатогодинних репетицій.
Ретельна просушка деревини не тільки позитивно впливає на звучання бас-гітари Action, але й помітно зменшує її вагу, що робить цю модель чудовим вибором для юних музикантів та тендітних бас-гітаристок.
Литі кілки на бас-гітарах серії Action характеризуються плавним ходом та забезпечують стабільний і точний стрій.
Характеристики
| Корпус | Тополя (Poplar) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Гриф | Клен (maple), профіль "С" |
| Накладка грифа | Ятоба (Jatoba) |
| Мензура | 34" (864мм) |
| Верхній поріжок | 45мм |
| Радіус накладки грифа | 400мм |
| Лади | 24 лади |
| Бридж | EB6 (5) |
| Звукознімачі | Power Sound PSEB1-5/F + PSEB1-5/R |
| Еквалайзер | 2-смуговий активний еквалайзер |
| Управління | 1 регулятор гучності, 1 регулятор балансу звукознімачів |
| Механіка | Хромована |
| Кілки | Закритого типу |
| Колір | Чорний глянсовий лак - BK (Black) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 11 204 ₴




