
Бас-гітара CORT Action Plus (Black)
10 395 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

Серія доступних бас-гітар Action - це результат багаторічного досвіду виробництва високоякісних інструментів, а також нашого постійного прагнення до вдосконалення. Ергономічна форма корпусу, зручний профіль грифу і низька вага роблять ці інструменти прекрасним вибором для музикантів-початківців.
Корпус з тополіТополя - досить популярна порода деревини для виготовлення інструментів. Деревина тополі має однорідну рівномірну фактуру і характеризується невеликою вагою та збалансованим звучанням з підкресленою серединою.
Конфігурація звукознімачів PJБас-гітарні звукознімачі P-type ідеально підходять для гри у стилях hard rock, classic rock і Motown, в той час як J-type відмінно розкривається в джазовій і поп-музиці. Така комбінація датчиків робить Action справді універсальним інструментом, придатним для гри практично в будь-якому музичному жанрі. Феритові керамічні магніти, що використовуються у звукознімачах PowerSound, забезпечують високий рівень вихідного сигналу та щільне звучання.
Активний еквалайзер та інші регуляториАктивна електроніка на моделі Action Plus пропонує широкі можливості налаштування звуку, які потрібні сучасному бас-гітаристові. Можливість змішування сигналів двох датчиків у потрібній пропорції та 2-смуговий еквалайзер дозволяють налаштувати саме той тембр, який ідеально підійде до вашої музики.
Ергономічна форма корпусуБас-гітари серії Action вирізняються ергономічною формою корпусу, яка поєднує у собі найкраще з вінтажного і сучасного дизайнів. Завдяки цьому ви будете менше втомлюватися навіть під час багатогодинних репетицій.
Ретельна просушка деревини не тільки позитивно впливає на звучання бас-гітари Action, але й помітно зменшує її вагу, що робить цю модель чудовим вибором для юних музикантів та тендітних бас-гітаристок.
Литі кілки на бас-гітарах серії Action характеризуються плавним ходом та забезпечують стабільний і точний лад.
Характеристики
| Корпус | Тополя (Poplar) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Гриф | Клен, профіль "С", ширина грифа: 1F 40мм / 24F 64мм, товщина грифа: 1F 20.5мм / 12F 22мм |
| Накладка грифа | Ятоба (Jatoba) |
| Мензура | 34" (864мм) |
| Верхній поріжок | 37мм |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (400мм) |
| Лади | 24 лади |
| Бридж | EB6 (4) |
| Звукознімачі | Power Sound PSEB4-4/F + PSEB1-4/R |
| Еквалайзер | 2-смуговий активний еквалайзер |
| Управління | 1 регулятор гучності, 1 регулятор балансу звукознімачів |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Закритого типу |
| Колір | Чорний глянсовий лак - BK (Black) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 10 395 ₴




