
Бас-гітара CORT Action PJ (Open Pore Walnut)
9 818 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

Серія доступних бас-гітар Action - це результат багаторічного досвіду виробництва високоякісних інструментів, а також нашого постійного прагнення до вдосконалення. Ергономічна форма корпусу, зручний профіль грифа й низька вага роблять ці інструменти прекрасним вибором для музикантів-початківців.
Корпус з тополіТополя - досить популярна порода дерева для виготовлення інструментів. Деревина тополі має однорідну рівномірну фактуру та характеризується невеликою вагою та збалансованим звучанням з підкресленою серединою.
Конфігурація звукознімачів PJБас-гітарні звукознімачі P-type ідеально підходять для гри у стилях hard rock, classic rock і Motown, в той час як J-type відмінно розкривається в джазовій і поп-музиці. Така комбінація датчиків робить Action справді універсальним інструментом, придатним для гри практично в будь-якому музичному жанрі. Феритові керамічні магніти, що використовуються у звукознімачах PowerSound, забезпечують високий рівень вихідного сигналу та щільне звучання.
Ергономічна форма корпусуБас-гітари серії Action вирізняються ергономічною формою корпусу, яка поєднує у собі найкраще з вінтажного і сучасного дизайнів. Саме завдяки цьому ви будете менше втомлюватися, навіть під час багатогодинних репетицій.
Ретельна просушка деревини не тільки позитивно впливає на звучання бас-гітари Action, але й помітно зменшує її вагу, що робить цю модель чудовим вибором для юних музикантів та тендітних бас-гітарісток.
Литі кілки на бас-гітарах серії Action характеризуються плавним ходом та забезпечують стабільний і точний лад.
Характеристики
| Корпус | Тополя (poplar) |
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Гриф | Клен, "С" профіль |
| Накладка грифа | Ятоба (Jatoba) |
| Мензура | 34" |
| Верхній поріжок | 37мм |
| Радіус накладки грифа | 15.75" (400мм) |
| Лади | 24 /Large (2.7mm) |
| Бридж | EB6 (4) |
| Звукознімачі | Power Sound P & Jazz |
| Управління | 2 гучності, 1 тон |
| Механіка | Хром |
| Кілки | Закритого типу |
| Колір | Горіховий відкритий - Open Pore Walnut (OPW) |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і бриджу |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Країна виробник | Південна Корея |
- Ціна: 9 818 ₴




