
Електрогітара YAMAHA PACIFICA 112J (Yellow Natural Satin)
15 849 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Електрогітара Yamaha Pacifica 112J - це відмінний інструмент для музикантів-початківців за дуже привабливою ціною. Ця модель отримала легкий корпус із вільхи з гладким кленовим грифом та палісандровою накладкою. Вбивче тріо універсальних звукознімачів дають тобі неймовірну тональну палітру: від кришталево чистого звуку до агресивного низькочастотного гарчання.
Корпус з вільхиВільха характеризується добре збалансованим чистим звучанням з багатим середньочастотним діапазоном. Дуже поширена деревина для виготовлення корпусу електрогітари.
Хамбакер і два синглиНа моделі Pacifica 112J встановлені 2 звукознімача сингла і один хамбакер в бриджевій позиції. У поєднанні з 5-позиційним перемикачем звукознімачів і двома регуляторами тону вони пропонують широкий вибір можливостей настройки звучання.
Характеристики
| Тип конструкції | Гриф на болтах (Bolt-On) |
| Корпус | Вільха (Alder) |
| Мензура | 25,5" (648мм) |
| Гриф | Клен (Maple) |
| Накладка грифа | Палісандр/Горіх (Rosewood or Walnut) |
| Товщина грифа | Перший лад: 20.9мм, 12 лад: 22.9мм |
| Ширина грифа | Нульовий лад: 41мм, 12 лад: 51.4мм |
| Радіус накладки грифа | 13 3/4" (350мм) |
| Інкрустація | Позиційні маркери ладів |
| Бридж | Тремоло типу Vintage |
| Звукознімачі | 2 сингли, 1 хамбакер (керамічні) |
| Лади | 22 |
| Верхній поріжок | 41мм (поліуретан) |
| Механіка | Хромована |
| Кілки | Кілки закритого типу |
| Управління | 5-позиційний перемикач звукознімачів, 1 гучність, 1 тембр |
| Колір | Натуральний матовий лак - Yellow Natural Satin (YNS) |
| Струни | 09-42 |
| Комплектація | Гітара, ключі для анкера і тремоло |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на електронні та механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 15 849 ₴





