
Акустика YAMAHA FG820 (Natural)
18 369 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА

З'явившись в 1966 році, гітари Yamaha серії FG довели, що відмінна акустична гітара не обов'язково повинна бути дорогою. Створена з наголосом на зручність гри, музичне звучання і, звичайно ж, чудову якість виготовлення, оригінальна FG180 дуже швидко стала справжньою класикою, що має в своєму послужному списку безліч хітових записів.
50 років по тому, нові гітари серії FG і FS відрізняються тією ж якістю виготовлення, чудовим звучанням і зручністю гри. Можливо, саме тому їх обирають мільйони гітаристів по всьому світу. Де б не почалась ваша музична подорож - гітара Yamaha FG стане вашим вірним супутником і помічником.
FG820 відрізняється потужним, але м'яким звучанням, завдяки корпусу, виготовленому з червоного дерева. Витончена окантовка корпуса і накладки грифа, що виготовлена ??з міцного пластику, надійно захищає інструмент від пошкоджень, водночас надаючи йому більш вишуканого зовнішнього вигляду.
Покращена конструкція зв'язок верхньої деки
Нові моделі гітар серії FG відрізняються більш гучним і насиченим звучанням в діапазоні низьких і середніх частот завдяки передовим методам акустичного аналізу, проведеним дослідницьким підрозділом Yamaha.
Фахівці Yamaha відмовилися від сліпого слідування традиціям і провели безліч аналітичних тестів і експериментів для отримання найкращої конструкції зв'язок верхньої деки. Завдяки цьому була створена абсолютно нова модель скалопованих зв'язок для отримання ідеальної акустичної структури, що поєднує чудову надійність і відмінну якість звуку.

Історія акустичних гітар Yamaha серії FG почалася в 1966 році з виходом моделей FG180 і FG150. Протягом наступних 50 років було розроблено та виготовлено кілька поколінь гітар, кожна з яких була ідеальним інструментом для сучасних музикантів. В цілому, з 1966 року було виготовлено більше 200 моделей серії FG.
Made in Yamaha
Кожна деталь гітари FG створена для того, щоб зробити інструмент ще кращим. Від ретельно підібраних порід дерева - до витонченого, нанесеного вручну покриття і, звичайно ж, численних перевірок якості - все це для того, щоб зробити кожну акустичну гітару FG вашим вірним супутником.
Характеристики
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Червоне дерево (Mahogany) |
| Обичайка | Червоне дерево (Mahogany) |
| Окантовка | Кремова пластикова по деці і грифу |
| Гриф | Нато (Nato) з накладкою з горіха (Walnut) |
| Радіус накладки грифа | 400мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Горіх (Walnut) |
| Глибина корпусу | 100-118мм |
| Верхній поріжок | Поліуретан, 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Розетка | Чорно-білий декор |
| Лади | 20 |
| Мензура | 650мм (25 9/16") |
| Механіка | Хром |
| Струни | 12-53 Yamaha FS50BT або D'Addario EXP11 |
| Колір | Натуральний глянсовий - NT (Natural) |
| Система зв'язок деки | Scalloped X Bracing |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, ключ для анкера |
| Виробництво | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 18 369 ₴




