
Акустика YAMAHA F370 (Natural)
11 337 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Класичне, характерне, миттєво впізнаване... Це звучання, яке відкриє вам нові обрії музики. F370 - чуйний, стильний інструмент, який допоможе розкрити саме вашу манеру гри. Він чіткий, гучний, об'ємний і рівномірно збалансований, а його кришталево розбірлива артикуляція та чудова динаміка забезпечують нескінченну універсальність для будь якого музичного жанру. Додайте до цього міцний корпус з деревини нато для панчу та потужного середньочастотного діапазону. Ця гітара спокушає взяти її в руки та розкрити весь свій накопичений творчий потенціал.
Традиційна форма корпусу дредноутКожен виконавець бажає змусити слухача звернути на себе увагу, і багате гуркотливе звучання корпусу дредноут ідеально для цього підходить. Сміливий, владний, класичний тон дредноута з насиченим, повним звуком ідеально підходить для того, щоб поринути у глибини вашої музичної уяви. Такий великий корпус має достатньо обсягу, щоб надати вам потужність, глибину та захоплююче тональне багатство. Тож, якщо ви джемуєте з іншими музикантами або займаєтеся музичною практикою, з F370 ви гарантовано отримаєте достатньо гучності.
Характеристики
| Дизайн гітари | Традиційний вестерн (Дредноут) |
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Нато (Nato) |
| Обичайка | Нато (Nato) |
| Окантовка | Пластикова по корпусу (Cream+Black) |
| Гриф | Нато (Nato) з палісандровою (Rosewood) накладкою |
| Радіус накладки грифа | 400 мм |
| Інкрустація | Крапки - маркери ладів |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Глибина корпусу | 96-116 мм |
| Верхній поріжок | 43 мм |
| Нижній поріжок | Поліуретан |
| Лади | 20 |
| Мензура | 634 мм (25") |
| Механіка | Die-Cast, хромована |
| Струни | 12-52 |
| Колір | Натуральний глянсовий лак - Natural |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Комплектація | Гітара, анкерний ключ |
| Виробництво | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 11 337 ₴





