
Класика YAMAHA CG122MS
16 062 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Класичні гітари Yamaha серії CGКласичні гітари Yamaha серії CG створені на основі досвіду й технологій, накопичених за багато десятиліть виготовлення музичних інструментів. Серія CG пропонує музикантові багате звучання з гучністю й об'ємом, що вражають, багатим тембром і чутливістю. Продумана конструкція полегшує виконання навіть найскладніших композицій, а ергономічний профіль грифа та оптимальна висота струн роблять ці гітари відмінним вибором не тільки для професійних гітаристів, а й для музикантів початківців. Елегантний дизайн поєднує простоту та витонченість, а добірні матеріали й високоякісна збірка гарантують, що гітара серії CG буде радувати тебе довгі роки.
Класична гітара CG122MS має цілісну верхню деку з добірної ялини, накладку грифа та струнотримач із палісандрового дерева та елегантне матове покриття корпусу та грифу. Ця модель є оптимальним вибором для навчання у старших класах музичної школи, і звучить так само добре, як інструменти, які коштують набагато дорожче.
Оптимальна конструкція верхньої деки
Гітари серії CG вирізняються особливою системою зв'язок верхньої деки для отримання багатого резонансу й швидкої реакції на звуковидобування. Крім цього, була зменшена товщина внутрішньої частини підставки бриджу (струнотримача), щоб поліпшити передачу вібрації струн на верхню деку інструмента.
Верхня дека з ялиниДеревина ялини виділяється привабливим зовнішнім виглядом з виразною фактурою волокон і має чисте "масивне" звучання з дуже глибоким басом і прозорими верхами. Інструменти з ялиновою верхньою декою дуже чутливі до динаміки виконання, а їх звучання з часом стає тільки краще.
Встановлення нижнього поріжкаДесятиліття досвіду й оригінальні технології дозволили створити особливий дизайн нижнього поріжка й установчого паза для нього. Високоточне виготовлення цих компонентів гарантує максимально точну установку поріжка, що помітно покращує атаку та сустейн, а також зменшує розсіювання вібрацій струн, більш ефективно передаючи її на корпус гітари для посилення резонансу.
Характеристики
| Верхня дека | Цілісна ялина (Solid Spruce) |
| Нижня дека | Нато (Nato) |
| Обичайка | Нато (Nato) |
| Гриф | Нато (Nato) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Хромовані колки |
| Колір | Натуральний матовий лак |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Глибина корпусу | 94-100 мм |
| Комплектація | Гітара |
| Верхній поріжок | Пластик (52мм) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 16 062 ₴






