
Класика YAMAHA C40B
7 191 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
C40 - одна з найдоступніших повнорозмірних класичних гітар в асортименті компанії Yamaha, але її якість виготовлення та звучання приємно дивують. Ідеальний вибір для гітариста початківця - саме цю модель найчастіше рекомендують викладачі музичних шкіл.
Верхня дека гітари Yamaha C40 виготовлена ??з ялини, задня дека й обичайка - з добірної деревини музичних порід. Таке продумане поєднання гарантує чутливість і глибину звучання. Накладка рифа й бридж виготовлені з палісандра, завершуючи візуальний та тональний образ інструменту. В процесі виготовлення кожен інструмент проходить безліч тестів і випробувань для того, щоб гарантувати стабільність і довговічність.
Характеристики
| Верхня дека | Ялина (Spruce) |
| Нижня дека | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Обичайка | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Гриф | Деревина музичних порід (Locally Sourced Tonewood) |
| Накладка грифа | Палісандр (Rosewood) |
| Мензура | 650 мм |
| Бридж | Палісандр (Rosewood) |
| Механіка | Хромовані кілки |
| Колір | Чорний глянсовий лак |
| Виробництво | Індонезія |
| Гарантія | 12 місяців (на механічні компоненти інструменту) + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Глибина корпусу | 94 - 100 мм |
| Комплектація | Гітара |
| Верхній поріжок | Пластик (52мм) |
| Нижній поріжок | Пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 7 191 ₴







