
Цифрове піаніно (фортепіано) YAMAHA P-225 (Black)
38 999 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 978-63-25ВІДДІЛ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
- +380 (97) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
- +380 (96) 044-04-46ВІДДІЛ ЗВУКА ТА СВІТЛА
Цифрові піаніно серії P від Yamaha, включаючи модель Yamaha P-225, стали улюбленими у музикантів по всьому світу завдяки поєднанню комфорту та якості акустичного піаніно зі зручними розмірами та вагою. Новинка Yamaha P-225 відрізняється від свого попередника більш компактним дизайном і поліпшеною функціональністю, що робить її ідеальним вибором для будь-якої кімнати або студії.
Yamaha P-225Особливості Yamaha P-225
P 225 Yamaha оснащений новою клавіатурою GHC (Graded Hammer Compact), яка забезпечує реалістичне відчуття гри, схоже на акустичне піаніно. Хоча цей інструмент має менші розміри, він не втрачає у зручності гри, а навпаки, дарує ще більше можливостей для виконавців. Yamaha P-225WH, або Yamaha 225 White, ідеально підходить для тих, хто шукає друге піаніно або хоче мати інструмент вдома, але обмежений у просторі.
Yamaha P-225 Digital Piano пропонує високоякісний звук концертного рояля Yamaha CFX з чіткими високими частотами та потужними басами. Завдяки технології Virtual Resonance Modeling (VRM Lite), Yamaha P 225 відтворює складні резонанси, які виникають при грі на справжньому роялі. Незалежно від рівня вашої підготовки, ви будете в захваті від реалістичності та виразності звуку цього інструменту.
Yamaha Smart PianistСтильний дизайн Yamaha P-225 дозволяє розмістити його в будь-якій кімнаті, а додатковий м'який футляр спрощує транспортування. Ця модель підійде як для студійної роботи, так і для живих виступів, ідеально поєднуючи компактність і професійну якість.
Підключивши Yamaha P-225 до програми Yamaha Smart Pianist, ви зможете легко керувати всіма функціями інструменту через ваш смартфон. Це робить Yamaha P-225 Digital Piano ще більш зручним у використанні.
Yamaha P225 White має мінімалістичний дизайн, що віддає шану класичним роялям, а також фізичні кнопки для спрощеного керування. Динаміки P-225 оптимізовані для чистого та збалансованого звучання навіть при встановленні біля стіни.
Додаткові можливості та аксесуари Yamaha P-225
Для більш автентичного виконання на Yamaha P-225 можна придбати додаткову стійку L-200 та педальний блок LP-1 з трьома педалями. Вбудована система Intelligent Acoustic Control (IAC) дозволяє зберігати якість звуку навіть при низькому рівні гучності, знижуючи втому від тривалої гри.
Yamaha P 225 пропонує безліч інструментів для вашої творчості, включаючи можливість запису відео та аудіо за допомогою програми Rec'n'Share, що робить цей інструмент ідеальним вибором для сучасного музиканта.
Yamaha P-225Характеристики
| Клавіатура | 88 клавіш |
| Механіка | Graded Hammer Compact (GHC) з матовим покриттям чорних клавіш |
| Тон-генератор | Yamaha CFX, VRM Lite, Key-off Samples |
| Поліфонія | 192 ноти |
| Ефекти | Reverb (4), Wall EQ, Intelligent Acoustic Control (IAC), Stereophonic Optimizer, Sound Boost (2) |
| Розділення клавіатури | Dual/Layers/Split/Duo |
| Тембри | 24 |
| Стилі | 20 ритмів |
| Секвенсор | 2-трековий |
| Пам'ять | 100 KB/Song (11,000 нот) |
| Метроном | 5 - 280 bpm |
| Композиції | 21 демо + 50 вбудованих фортепіанних композицій + 1 user |
| Транспонування | -6 - 0 - + 6 |
| Інтерфейси | Гніздо для педалі сустейну, гніздо для педального блоку, AUX Out, USB TO HOST (44.1 kHz, 24 bit, stereo) |
| Вихід для навушників | Стандартний (6,35мм стереоджек) х 2 |
| Акустика | 7 Вт x 2, динаміки (12х8 см + 5 см) x 2 |
| Додаткові дані | Bluetooth (аудіо) |
| Розміри | 1326 x 129 (327 з пюпітром) x 272 (362 з пюпітром) мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Колір | Білий - White (WH) |
| Комплектація | Інструмент, пюпітр, посібник користувача, педаль, мережевий адаптер |
| Виробництво | Китай |
| Гарантія | 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування |
| Живлення | Мережевий адаптер PA-150B (у комплекті) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 38 999 ₴




